WhatsApp Destek
Dinar Muhtarlar Derneği

YENİDEN


YENİDEN

YENİDEN

AFŞAR KÖYÜ REHBERİNİ YENİLİYORUZ

Daha önce 2 kez çıkartılan Afşar Köyü Rehberi dijitalleşmenin hayatımızda daha fazla yer alması nedeniyle tekrar toparlanamamıştı. Şimdi köylülerimiz arasında bağları daha sıkılaştırmak ve birbirimizin iyi gününde, kötü gününde yanında olmak için 2020 yılı rehberini dijital ortamda derneğimizin bünyesinde toplama kararı aldık. Rehberimiz SMS sistemine paralel CEP TELEFONU yanında, kan ihtiyacı olduğunda KAN GRUBU bilgisi, davetiye yazarken kullanacağız il, ilçe İKAMET BİLGİLERİ ve özellikle kişileri tanımada ENİŞTE ve SÜLALE bilgilerinden oluşan ayrıntılı bir rehber olarak düşünülmüştür. 

Bu veriler cenazelerde MESAJ GÖNDERMEDE, düğün dernek gibi mutlu günlerimizde davetiye yazarken şehir şehir KÖYLÜLERİMİZİN LİSTESİNİ ÇIKARTMADA, KAN İHTİYACI olduğunda o şehirde bulunan AYNI KANA SAHİP KİŞİLERE mesaj atmada kullanılacaktır. İKAMET il, ilçe ve KAN GRUBUMUZU hatta aile bireylerindeki farklı kan gruplarını doğru bir şekilde belirtmeniz gerekecektir. Sizlerinde yardımıyla bu bilgileri toplayabilirsek inşaallah 2020 yılında rehberimiz ve davetiye hizmetimizi sizin hizmetinize sunacağız.Bizlere yardımcı olacağınız için tüm köylülerimize teşekkür ederiz.

Aşağıdaki linki tıklayıp bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır.

https://www.afsarhaber.com/afsarrehber/Yayınlanma Tarihi: 2019-10-30 12:12:03


Yorum Yaz

Afşar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ait resmi web sitesidir. Afşar Köyü, haber ve duyuruları burada yer almaktadır. Afşar Köyü Vişne Bayramı, Ağaç Bayramı ve Cenaze haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Dernek Başkanı: 0543 680 80 50 (Ara)


2019 © AFŞAR HABER - Tüm Hakları Saklıdır.