WhatsApp Destek
Dinar Muhtarlar Derneği

UNUTULMAYANLAR


UNUTULMAYANLAR

UNUTULMAYANLAR

1995 Yılında " Vatan toprakları kutsaldır, kaderine terk edilemez" sözü ile çıktığımız yolda bizleri yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen Kamu görevlileri vardı bizlerin unutmadigi yada bizleri unutmayan... Onlardan bahsetmek lazım aslında.

Çok amaçlı salonu bizlere kazandıran bir önceki İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin şimdi Malatya Vali yardımcısı bunlardan biri . İlk fidan dikim etkinliğine katıldığında bu çabayı her türlü takdirin üstünde görerek "bu köylüye bir takdir nişanı olarak birşeyler yapmak istiyorum" diyerek çok amaçlı salonun temeli atmış ve kısa zamanda açılışını gerçekleştirmiştir.

Yine Tema vakfı başkanı Hayrettin Karaca'nın bizzat köyümüze gelerek ilk tema köy temsilciliğini açmasi bizler açısından özellikle ulusal basında köyümüzün çevre duyarlılığı konusundaki çalışmaları açısından önemliydi. Bunun yanı sıra bedenen buralardan ayrılmalarına rağmen gönlü yüreği buralarda çarpan , buralardaki çalışmayı, fedakarlığı , birlikteliği yüreklerinde taşıyan onlarca Afşar gönüllüsü insanlar var.

Bunlardan biri 1999 yıllarında Dinar ilçemizde savcı olarak görev yapan şu anda İstanbul'da görevini sürdüren Başsavcısımiz Gürsel Akpınar.

Bizleri unutmayarak bizimle bir yazı paylaşmış siz değerli okuyucularımızın gönüllerince bırakıyoruz..Yayınlanma Tarihi: 2020-05-29 11:14:54


Yorum Yaz

Afşar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ait resmi web sitesidir. Afşar Köyü, haber ve duyuruları burada yer almaktadır. Afşar Köyü Vişne Bayramı, Ağaç Bayramı ve Cenaze haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Dernek Başkanı: 0543 680 80 50 (Ara)


2019 © AFŞAR HABER - Tüm Hakları Saklıdır.