WhatsApp Destek
Dinar Muhtarlar Derneği

TEŞEKKÜRLER MUHTARIM


TEŞEKKÜRLER MUHTARIM

TEŞEKKÜRLER MUHTARIM

TOP SAHASI HAZIR

Pandemi döneminde yaz aylarında köy meydanında maç yaptıklarını söyleyen Dinar Toki Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Muhammed AYGÜNDÜZ "Köy meydanında ışık altında gece maç yapıyorduk ama sakatlık oluyordu. Yere düşünce dizlerimiz soyuluyordu. Geçen hafta Muhtarımız Ali abiden Harmanyüzü'nün düzeltilmesini istedik. Sağolsun ilgilenip ve isteğimizi yapmış. Tüm arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Seneye Harmanyüzü yeşillenince çok güzel bir sahamız olacak.

Şimdi de büyüklerimizden bir ricamız daha var. Seneye vişne bayramlarında olduğu gibi köylülerle bir futbol turnuvası tertiplemelerini veya komşu köylerle bizim adımıza bir futbol turnuvası tertiplemelerini istiyoruz. Bu konuda büyüklerimizden destek bekliyoruz." dediYayınlanma Tarihi: 2021-09-06 20:31:29


Yorum Yaz

Afşar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ait resmi web sitesidir. Afşar Köyü, haber ve duyuruları burada yer almaktadır. Afşar Köyü Vişne Bayramı, Ağaç Bayramı ve Cenaze haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Dernek Başkanı: 0543 680 80 50 (Ara)


2019 © AFŞAR HABER - Tüm Hakları Saklıdır.