WhatsApp Destek
Dinar Muhtarlar Derneği

EMEĞI GEÇENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN


Emeği Geçenlerden Allah Razı Olsun

Emeği Geçenlerden Allah Razı Olsun

Yenisu mevkiinde bulunan su, çeşmelerden akıyor. Yenisu, Körçeşme ve iki mevki arasındaki tuzlaya yapılan yeni çeşme ile beraber 3 çeşmeye su verildi. Kurt, kuş tüm canlılar faydalanmaya başladı.

Ayrıca 148 metre sondaj vurulması ve 100 metre dalgıç sallanarak suyun çıkartılmasında, güneş panelleriyle çeşmeye gönderilmesinde büyük katkısı olan  Adem YILMAZ ve maddi katkıda bulunan Uğur ATUĞ'a, çeşmelere kadar döşenen boruları alınmasını sağlayan Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan ÇETİN'e, boruların toprak altına döşenmesine kepçe gönderen Dinar Orman İşletme Şefliğine, çeşmenin yapılmasına maddi destekte bulunan Sevim TOKER'e, ayrıca maddi manevi katkıda bulunan hayırseverlere, tüm köylülerimize teşekkür ederiz. Rabbim mizanlarına koysun. Herkesten Allah razı olsunYayınlanma Tarihi: 2023-07-10 11:40:46


Yorum Yaz

Afşar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ait resmi web sitesidir. Afşar Köyü, haber ve duyuruları burada yer almaktadır. Afşar Köyü Vişne Bayramı, Ağaç Bayramı ve Cenaze haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Dernek Başkanı: 0543 680 80 50 (Ara)


2019 © AFŞAR HABER - Tüm Hakları Saklıdır.