WhatsApp Destek
Dinar Muhtarlar Derneği

BAŞVURULAR BAŞLADI


BAŞVURULAR BAŞLADI

BAŞVURULAR BAŞLADI

Burs başvurularının başladığını bildiren Başkanımız Ramazan ÇETİN "Tüm öğrencilerimiz evrak göndermek zorunda. Üniversite okuyan öğrencilerimizin bilgilerini bulma gibi bir şansımız olmadığından, burs almak isteyen herkes mutlaka başvuru yapıp öğrenci belgesi göndermek zorunda, yani bu yılda öğrenci olduğunu belgelemek zorundadır. Derneğimizden burs başvurusunda bulunacak üniversite öğrencilerimiz, aşağıdaki evrakları hazırlayıp 18 Ekim 2023 Çarşamba gününe kadar gönderin veya yine geçen seneki gibi mail atabilirsiniz. Evrakları zamanında gönderin ki bizde 18 Ekimde burs başvurularını değerlendirirsek, burslarınız ay sonunda hesaplara geçer. Tüm öğrencilerimize başarı bir yıl diliyorum" dedi. 

POSTA YOLUYLA GÖNDERECEKLER İÇİN ADRES:

İtfaiye Mh. 3. Dedeoğlu Sk. No:9/2 Dinar / AFYONKARAHİSAR

E POSTA:

htoker03@gmail.com (Evrakları okunaklı bir şekilde taratıp e mail olarakta gönderebilirsiniz)

 

GEREKLİ EVRAKLAR

1- Başvuru Formu

2- Öğrenci Belgesi (Öğrencilik durumu mutlaka AKTİF olmalı, güz döneme kayıt yaptırdığını göstermelidir.)

3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Derneğimize yapılan başvurular BURS VERME İLKELERİ (https://www.afsarhaber.com/burs-verme-ilkelerimiz) doğrultusunda değerlendirilmektedir. İlkelerimize aykırı bir durumda başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirmeye ALINMAYACAKTIRYayınlanma Tarihi: 2023-09-21 16:46:46


Yorum Yaz

Afşar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ait resmi web sitesidir. Afşar Köyü, haber ve duyuruları burada yer almaktadır. Afşar Köyü Vişne Bayramı, Ağaç Bayramı ve Cenaze haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Dernek Başkanı: 0543 680 80 50 (Ara)


2019 © AFŞAR HABER - Tüm Hakları Saklıdır.